Новини

Серед переможців читців Лесиної поезії

Культура
306 переглядів

Серед переможців обласного конкурсу читців поезії Лесі Українки «Мій любий краю», присвяченому 153-й річниці від дня народження поетеси, окрім володимирчан, про яких ми розповіли в минулому номері газети, також представники територіальних громад району.

Третє місце у категорії 6-10 років посіла Марина Кравець – представниця Центру культури та дозвілля Іваничівської селищної ради, друге місце у категорії від 11 до 14 років здобула Ольга Сівак (на головному фото), що представляла Зимнівський центр культури та дозвілля, а третє – Захар Поліщук, який виступив від клубу села Ягідне Оваднівської сільської ради. На третьому місці у категорії 15-18 років – Аліса Самолюк із БК села Шельвів Затурцівської ОТГ.

Спеціальну відзнаку конкурсу у номінації «Популяризація творів Лесі Українки» отримала Ольга Матвієва з Херсонщини, яка виступила від клубу-філії села Зоря Устилузького будинку культури.

«Її виконання супроводжувалося презентацією підготовленою не з фото із інтернету, а з особистих світлин: зруйнована школа, море, якого більше  немає, тварини, що не дочекалися, донька з п’ятимісячним сином, якого спасали від обстрілів… Уся біль душі та сучасне бачення твору «Без надії сподіваюсь» розчулили глядачів, журі теж відзначили її виконання», – повідомляє завідувачка клубу-філії Ірина Федорчук у фейсбуці.

Конкурс, що започаткований 26 років тому, відбувся 25 лютого у Волинському академічному театрі ляльок. Участь у ньому взяли 48 читців з майже усіх територіальних громад області – переможці регіонального конкурсу.

 

Коментарі
Теги: «Мій любий краю», конкурсу читців
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up