Новини

Серед школярок Зимнівської ОТГ «Маленьку принцесу» обиратимуть

Архів
5 переглядів

Дитячий конкурс краси і талантів «Маленька принцеса» відбудеться у неділю, 19 листопада, у будинку культури села Зимне. Переможницю обиратимуть серед учениць третіх і четвертих класів шкіл, що входять до складу об’єднаної громади. Ініціаторами і співорганізаторами конкурсу стали громадські організації «Нова ідея», «Батьківщина молода» і «Creative studio».

Усього до участі у дійстві зголосилося десятеро дівчаток із Зимного, Хмелівки, Бубнова, Сельця, Чесного хреста і Льотничого. На них чекає п’ять цікавих і креативних конкурсів.

«Розпочнемо нестандартно – із колективного танцю всіх учасниць, кожна з яких також продемонструє сольний номер, – розповідає спів засновниця «Creativestudio» Олена Омелюх. – Далі – конкурс «Що в імені твоїм, принцесо?», де дівчатка повинні будуть розповісти про значення свого імені, презентувати себе. В окремих конкурсах наші учасниці ділитимуться планами-мріями про той час, коли стануть дорослими, і демонструватимуть свої таланти і захоплення. А яскравим і видовищним фіналом стане вихід маленьких принцес у бальних сукнях».

На переможниць чекатимуть чудові призи, але які саме – поки що секрет. Глядачам же обіцяють красиве і захопливе дійство, яке розпочнеться вже о 15.00.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up