На головну Новини Серед звільнених з полону – боєць 14-ї ОМБр імені Романа Великого

Серед звільнених з полону – боєць 14-ї ОМБр імені Романа Великого

336

Серед 76 полонених, яких 29 грудня у процесі обміну  з так званими “ДНР” та “ЛНР” повернули на підконтрольні Україні території, є боєць 14-ї ОМБр, інформує BBC Україна.

Це Юрій Євтушок – український військовий, боєць 14-ї механізованої бригади ЗСУ. Родом він з Любомиля. Потрапив у полон наприкінці травня 2018 року разом із напарником Яковом Веремейчиком, уточнює канал соціальних новин Перший.

- реклама -

Згодом бойовики опублікували у мережі відео, де волинські військові нібито позитивно висловлюються про ворога і навпаки негативно про ЗСУ.

У 14-й окремій механізованій бригаді пояснювали, що полонених бійців 14-ої бригади Якова Веремейчика та Юрія Євтушка використовували для створення проросійської пропаганди.

Загалом у списку звільнених є семеро військових, інформація щодо інших уточнюється.

За 76 полонених, який повернули в Україну, так званим республікам передали 126 осіб. Серед них, зокрема, екс-беркутівці, звинувачені у розстрілі Небесної Сотні.

Поділитися
- реклама -

1 коментар

 1. Двоє військовослужбовців 14-ї окремої механізованої бригади, які 26 травня самовільно залишили розташування військової частини на Донбасі та в «сірій зоні» були затримані т. зв. «народною міліцією «»ЛНР», – волиняни. Обидва активно каються перед бойовиками та беруть активну участь у пропагандистських акціях ОРДЛО.

  Отже, хто ж потрапив у полон (чи перейшов на бік ворога?) зі зброєю в руках?

  Юрій Євтушок перетворився на ходяче позорище України. Представник т. зв. «МВД ЛНР» «підполковник» Андрєй Марочко в супроводі співробітників пропагандистських російських і сепаратистських каналів провів бійцю-дезертирові «екскурсіями» окупованим ворогом обласним центром Луганщини. Показав і пам’ятник Тарасу Шевченку, і монумент Владіміру Лєніну.
  Потім – підвів та по фотографував біля обеліска, встановленого біля споруди Луганської ОДА на честь загиблих тут у 2014 р. внаслідок обстрілу мирних жителів. Терористи говорять, що їх убили українські військові, хоча зазвичай подібні смертельні провокації вони здійснюють самі, б’ючи з «Градів» і артилерії по підконтрольній їм території.
  Ось картинка з натури, змальована представниками порталу «Луганский информационный центр»:
  «Приношу, конечно, свои извинения», – обратился боец ВСУ Юрий к прогуливающимся на площадке родителям и детям.
  «Будем надеяться, у нас люди добрые и все-таки простят то, что вы сделали, но, хотя, это забыть невозможно», – сказал Марочко.
  …Я не понимал, что здесь было до этого, так как я не стремился попасть в армию. Террористов я здесь не увидел, я ожидал увидеть, что после 2014 года, тут руины, но тут (в Луганске) я вижу, что люди стараются, восстанавливают все назад. Много детей, много молодежи», – отметил дезертир».
  Крім того, насамкінець горе-вояка озвучив і такі речення з заздалегідь заготовленого новими власниками сценарію каяття Юрія Євтушка:

  http://volga.lutsk.ua/view/21939/?fbclid=IwAR2QmSE06HlCtZXxELH7woX_GHs0XrxPoTvlgBjbGIg8nYdPtKTK9xnNDRU

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × чотири =