На головну Новини Сергій Шишкін “Днюху патріота” відсвяткував

Сергій Шишкін “Днюху патріота” відсвяткував

173
На знімку: робота художниці Тетяни Токаревої-Асмолкової

Традиційною імпрезою (цього разу — вперше у нашому місті в авторському форматі “Днюха патріота”) відсвяткував свій 61-й день народження музикант, заслужений діяч мистецтв України Сергій Шишкін. Зібравши друзів у сквері під каштанами біля культурно-мистецького центру, митець виконав кілька своїх пісень — сам і разом із сином Сергієм, також піаністом, та саксофоністом з Тернополя Василем Карапульком.

Перед початком концерту Сергій Шишкін провів міні-пресконференцію, на якій озвучив про свій намір відновити фестиваль “Володимир”, один із найстаріших в Україні. Для цього він, зокрема, написав проект Громадського бюджету. Крім того, музикант розповів про формат  “Днюха патріота”, який передбачає благодійну складову — збір коштів на важливі цілі. Бо, як каже Шишкін, треба допомагати тим, хто сам допомагає іншгим. Цього разу музикант запропонував підтримати фінансово кабінет лікувальної фізкультури при ТМО, в якому і сам отримав неабияку допомогу, відновлюючись після інсульту.

- реклама -

Послухати улюблені пісні Сергія Шишкіна прийшли його друзі і шанувальники. Звуки музики, що линула від КМЦ, приваблювали й перехожих. Публіка охоче долучалася до благодійної акції. За час концерту вдалося зібрати близько двох тисяч. Але на цьому, запевняє музикант, його опіка кабінетом ЛФК не завершиться.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × один =