Новини

Сергій Шишкін стане спеціальним гостем на концерті в палаці “Україна”

Архів
81 переглядів

Володимир-волинський джаз-піаніст Сергій Шишкін виступить у якості спеціального гостя на концерті у підтримку легендарного українського диктора Олександра Сафонова. Концерт відбудеться у Малому залі столичного палацу “Україна” 19 червня.

Окрім нашого земляка, на сцену вийдуть Народні та Заслужені артисти України – Іво Бобул, Оксана Білозір, Віталій та Світлана Білоножки, Іван Попович, Анатолій Матвійчук, Надія Шестак, Павло Зібров, Юрій Рибчинський, Вадим Крищенко, Олександр Злотник, Андрій Демиденко, Тамара Стратієнко, Тетяна Цимбал, Анатолій Васянович, Василь Ілащук, Євген Коваленко і ВІА “Кобза”, Лідія Михайленко, Оксана Пекун, Анатолій Демчук, дует “Кролики”, Любов та Віктор Анісімови, квартет “Гетьман”, Петро Мага, Тетяна Піскарьова. Сергій Шишкін виконає пісні відомого польського композитора і співака Чеслава Нємена.

Концерт називається «Дивний є цей світ!» і має на меті підтримку легендарного диктора Українського телебачення Олександра Сафонова, який у свої поважні 73 уже сім років прикутий до інвалідного візка. Зібрані кошти буде перераховано на благодійний рахунок і вони будуть спрямрвані на лікування та реабілітацію Сафонова.

До слова, у на цій же сцені, у Малому залі Палацу “Україна” у Києві, 4 листопада Сергій Шишкін планує провести акцію-святкування свого творчого ювілею.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Теги: концерт, мистецтво, музика, Сергій Шишкін
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up