Новини

Сергій Шишкін виступив на Дні народженні Громадянської комісії з прав людини у Києві

Архів
2 переглядів

Минулими вихідними володимир-волинський бард-піаніст Сергій Шишкін виступив у Києві на Дні народженні Громадянської комісії з прав людини. В Україні ця правозахисна організація, яка бореться з порушеннями людських прав у сфері психіатрії і відстоює інтереси жертв «каральної медицини», діє уже п’ять років. Взагалі ж ГКПЛ – міжнародна громадська організація, заснована ще у 1969 році.

На святкуванні ювілею підбили підсумки п’ятирічної роботи, вручили премії медійникам, правозахисникам, юристам і громадським діячам, які допомагають у боротьбі з проблемою. Гарний настрій гостям свята створювали запрошені музиканти, зокрема і Сергій Шишкін, який виконував свої пісні разом з саксофоністом Василем Карапульком.

Під час поїздки до столиці наш земляк також відвідав музичний салон найкращих у світі роялів «Steinway&Sons»і зіграв з композитором і піаністом Романом Колядою джем-сейшн. Ця імпровізація стала прологом до мабутнього дійства, що відбудеться у Київському Будинку вчених вже 24 квітня, – романтичного концерту Романа Коляди «Рояль при свічках», де Сергій Шишкін стане спеціальним гостем.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up