Новини

Сезонні овочі, жива риба і хризантеми – що купували на ярмарку

Архів
34 переглядів

   На першому осінньому ярмарку у неділю свою продукцію представляли понад 130 учасників не тільки з Волині, а й Кіровоградської, Черкаської та Вінницької областей. Жителі та гості міста мали можливість обрати із широкого асортименту м’ясо-молочні продукти, живу та морожену рибу, хлібобулочні та кондитерські вироби, бакалію, цукор, овочі.

Різноманітним був вибір сезонних овочів та фруктів, охочих запастись на зиму капустою, морквою, буряком, картоплею було достатньо. Але найбільшими були черги за капустою (по 5 грн. за кг), за цибулею (по ціні від 8 до 9 грн. за кг).  Прикро, що одна із продавчинь користувалась довірою покупців та продавала цибулю за вищою ціною, ніж була нею ж названа.

Традиційно черги утворились до прилавків з м’ясною продукцією. Продавці живої риби пропонували придбати коропа за 55 грн. за 1 кг., карась вартував 30-33 грн.  Також гості ярмарку могли купити  свіжоморожену рибу за доступними цінами. Не залишались без роботи і продавці копченої риби. Свою продукцію на ярмарку представляло ТзОВ «Волиньморепродукт».

За доброю традицією до міста завітало Братство бджолярів землі Волинської «Ройовий стан», які презентували не тільки смачну, а й таку корисну для здоров’я медову продукцію. Справжньою окрасою ярмарку стали квіти хризантем, саджанці декоративних та плодових дерев, які заполонили весь простір біля культурно-мистецького центру.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up