Новини

Шанс працювати і навчатися у Європі молодим підприємцям

Лайфстайл, Новини
114 переглядів

Молоді українські підприємці мають можливість брати участь у програмі професійного та творчого обміну з країнами Європи, яка реалізується за підтримки House of Europe.

Протягом трьох місяців учасники зможуть працювати поруч із досвідченими підприємцями в Європі, обравши одну з 27 країн ЄС, а також Албанію, Боснію та Герцеговину, Ліхтенштейн, Ісландію, Норвегію, Косово, Чорногорію, Північну Македонію, Сербію, Молдову або Туреччину.

Учасникам гарантується щомісячна стипендія для покриття витрат на проїзд, проживання та інші базові витрати. Під час навчання вони матимуть змогу побудувати мережу потенційних партнерів, постачальників і клієнтів у Європі, отримати практичний досвід, персоналізовані поради, обмін ідеями та розуміння особливостей ведення бізнесу на європейських ринках.

Програма відкрита для підприємців, які прагнуть створити власний бізнес, мають не більше трьох років підприємницького досвіду та володіють англійською мовою на рівні В2 або вище.  Для участі необхідно подати онлайн-заявку до 30 червня. Організатори зв’яжуться з кандидатами протягом двох тижнів та нададуть інструкції щодо підготовки документів.

Тривалість обміну визначається індивідуально і може становити від одного до трьох місяців, залежно від можливостей та бажання кожного учасника. За умови воєнного стану в Україні діють обмеження на виїзд чоловіків за кордон, тому отримання дозволу на перетин кордону лежить на відповідальності самого учасника.

Коментарі
Теги: Європа, Молоді підприємці, навчання
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up