На головну Новини Шерифи трьох громад району отримали нові службові автомобілі

Шерифи трьох громад району отримали нові службові автомобілі

218

25 ОТГ отримали службові автомобілі марки RenaultDuster для перших поліцейських офіцерів громади в рамках пілотного проєкту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади». Фінансування проєкту здійснюється коштом міжнародних партнерів.

Ключі від автомобілів новим «шерифам» та головам ОТГ вручив голова Національної поліції України Ігор Клименко. На заході також були присутні керівники області – Юрій Погуляйко та Ірина Вахович, представники місцевої влади, органів місцевого самоврядування.

- реклама -

Нові службові автомобілі поїхали і у Зимнівську, Устилузьку, Оваднівську ОТГ  нашого району.

Задоволений новим транспортом поліцейський офіцер Устилузької ОМТГ, адже автомобіль має високу прохідність, тому і в сніг, і в дощ  він зможе прибути на виклик та прийти  на допомогу. Завдяки цьому проекту вдасться ще краще боротись зі злочинністю на місцях та зробити так, аби безпечно почувався кожен громадянин, навіть у найвіддаленіших куточках громади.

Адже кросовермає  все необхідне технічне обладнання, сейф, термопринтер для винесення постанов про адмінправопорушення, а також інструменти, які потрібні не тільки для служби, а й для допомоги людям. Сертифікат на транспортний засіб вручили голові ОТГ, а поліцейському офіцеру передали ключі.

Як повідомляють з Устилузької ОТГ, для комфортної роботи поліцейського офіцера за кошти міської ради оснащено службовий кабінет, в який придбано меблі, ноутбук, забезпечено нагрудною камерою та автомобільним відеореєстратором. А для забезпечення роботи автомобіля поліцейського офіцера громади придбано пально-мастильні матеріали.

Для фіксування правопорушень мешканцями та гостями громади, на дорогах та в громадських місцях будуть встановлені відеокамери. Інформація з камер буде подаватися на сервер поліції.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сім + 19 =