На головну Новини Шестеро наших лауреатів «Марки дружби-2020»

Шестеро наших лауреатів «Марки дружби-2020»

82

Завершило роботу міжнародне журі, яке визначило переможців та лауреатів VІІІ Міжнародного інтернет-конкурсу рисунку «Марка дружби-2020» серед 5205 робіт юних художників з 12 країн світу – Білорусі, Болгарії, Індії, Казахстану, Китаю (Гонконг), Литви, Росії, Румунії, Сербії, Словенії, Узбекистану, України.

З нашого міста участь у конкурсі брали учні дитячої художньої школи, студії «Фіглі-міглі», студенти педагогічного коледжу.
Серед лауреатів конкурсу шестеро учнів дитячої художньої школи ім. Миколи Рокицького та учень Устилузької школи мистецтв. Лауреатами конкурсу у різних номінаціях стали Катерина Скробака, Яна Левчук, Даша Фєдосєйкіна (викладач Тетяна Омельченко), Христина Михалик (Інна Гарголь), Єва Крайнова (Галина Микита), Анна Омелян (Ярослава Михалик) та Денис Муровець (викладач Сергій Микита).

- реклама -

Роботи лауреатів для участі у підсумковій виставці будуть надруковані у вигляді марки.
Виставка була запланована в «Українському домі» у м. Києві на 22 квітня. Але, з огляду на ситуацію з карантином, дату проведення організатори назвати поки що не можуть, та обіцяють, що вона обов’язково відбудеться.

Ірина НАДЮКОВА,
заступниця директора з навчально-виховної роботи ДХШ
ім. Миколи Рокицького.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

двадцять + шістьнадцять =