На головну Новини Щастило на «бронзу» учням школи № 5

Щастило на «бронзу» учням школи № 5

142

Як приємно читати і чути імена своїх школярів у повідомленнях про результати предметних олімпіад і турнірів та тематичних конкурсів!

Такими  успіхами у ЗОШ №5 ім. А. Кореневського радує ціла когорта старшокласників.  А очолює її десятикласник Назар Веремійчик – призер обласної олімпіади з біології (третє  місце) і  турнірів юних географів та економістів (третє місце).

- реклама -

Достойне третє  місце цьогоріч посіла і десятикласниця Алла Лисюк у турнірах  з географії та економіки, а в особистих заліках учасників турніру юних географів Алла теж посіла третє місце. Її однокласниця Катерина Мудрик має третє місце в обласній олімпіаді, а Артур Вінк – таке ж у турнірі з економіки.

Серед одинадцятикласників найбільшого успіху досягла Ірина Гонтарук – третє місце в обласному турнірі з журналістики і таке ж місце в особистому заліку.  Серед дев’ятикласників найвищий рейтинг має Богдана Трухановець (третє  місце в  обласній олімпіаді з біології ).

Своїми успіхами юні олімпійці завдячують кваліфікованій допомозі та підтримці наставників – Олександра Тарасюка (історія, економіка), Жанни Молочковської (біологія), Наталії Самрук (журналістика), Світлани Давиденко (географія) та педагогічного колективу школи.

Ніна ІВАСЮК,

учитель зарубіжної літератури ЗОШ № 5  ім. А. Кореневського.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

11 − девять =