Новини

Ще 12 автівок для Сил оборони від «MK Foundation»

Війна
347 переглядів

Автівки від благодійної організації «MK Foundation», про яку ми розповідали в одному з минулих номерів, для виконання бойових задач на лінії зіткнення з нашого району знову поїхали у вісім військових частин. Серед них 5-та Слобожанська бригада НГУ, 1-а танкова бригада, зенітно-ракетний полк, ДСНС Донецької області та інші. Загалом на фронт вирушили 12 бусів Volkswagen Transporter.

«Автівок нам дуже не вистачає. Тільки наш батальйон втратив близько 10 штук за час повномасштабного вторгнення, – розповідає військовослужбовець 5-ї Слобожанської бригади НГУ Олександр. – Ми вже вирішили, як служитимуть ваші буси: одна автівка використовуватиметься кінологічною службу, службові собаки якої задіяні у пошукових та рятувальних операціях, а інша поїде на важку ділянку фронту під Бахмут».

Також благодійники вкотре надали автівки рятувальникам Донецької області. На додачу до попереднії двох бусів, служба ДСНС отримала ще два Volkswagen Transporter.

«За допомогою ваших авто будемо підвозити гуманітарну допомогу людям, які мешкають на лінії розмежування. Вони також будуть задіяні у аварійно-рятувальних роботах для підвезеггя інструментів», – повідомив співробітники служби ДСНС Донецької області Михайло Чікін.

Благодійна організація «MK Foundation» працює з травня 2022 року. Загалом за участі фонду завезено 970 автівок для фронту. Допомогу отримали 98 військових частин та підрозділів.

Нещодавно фонд MK Foundation заявив, що з початку листопада на нього йде цілеспрямована інформаційна атака. Це робиться з боку російських та проросійських ресурсів.

 

Коментарі
Теги: «MK Foundation», війна
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up