Новини
Сьогодні
20.07.2024

Ще дві болючі втрати у громадах району

Війна, Володимирська, Головне, Громади
218 переглядів

Продовжують надходити гіркі звістки з фронту на Володимирщину. У цій війні за нашу незалежність і свободу гинуть відважні земляки, які узяли до рук зброю та стали на захист своєї Батьківщини. Тож пам’ятаймо про кожного, хто ціною життя боровся за такі омріяні усіма перемогу і мир.

Руслан Чабан

(Затурцівська громада)

Огорнула гірка печаль Затурцівську громаду. Тут оплакують загибель свого земляка Руслана Чабана, чию смерть підтвердили результати експертизи.

Військовий із квітня вважався зниклим безвісти. Своє останнє бойове завдання він виконував поблизу населеного пункту Старомайорське Донецької області. Увесь цей час родина, друзі, громада сподівалися, що Руслан живий, однак марно. Воїн, 1973 року народження, загинув. Односельці у глибокій скорботі висловлюють свої співчуття дружині, дітям Героя, усім його рідним і друзям. У їхній пам’яті він назавжди залишиться хорошою людиною, усміхненим і привітним. Він востаннє повертається до рідних Затурець, щоб знайти тут свій вічний спочинок.

Олександр Датчук

(м.Володимир)

Страшна звістка у вівторок надійшла у Володимир-Волинську громаду – 1 липня унаслідок мінно-вибухової травми під час захисту України в Донецькій області загинув мешканець Володимира молодший сержант Олександр Датчук.

Народився Олександр 9 червня 1991 року, навчався в Устилузькій школі, був мобілізований на службу у Збройні сили України з 1 липня 2023 року. До останнього подиху він боровся за краще майбутнє для своїх двох синів, родини і українського народу.

Додому Герой повертається на щиті. Поховають захисника у селі Залужжя Устилузької громади, де проживає родина.

Редакція “Слова правди” висловлює щирі співчуття рідним і близьким захисників. Вічна пам’ять і шана Героям!

 

Коментарі
Теги: Загиблі Руслан Чабан, Олександр Датчук
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up