Новини

Ще приймають свіжі ідеї щодо відзначення Дня міста

Архів
19 переглядів

Відбулося  перше  засідання організаційного комітету з відзначення Дня міста. Проаналізувавши минулорічне святкування, заступник міського голови Лариса Кулікова повідомила, що  цього року члени оргкомітету вирішили зберегти приблизно той же формат.

Як ми і звикли, кульмінаційним святковим днем планується неділя, 30 липня. Та і в суботу, 29 липня,  у місті  відбудуватиметься низка святкових заходів, зокрема,  молодіжного спрямування. Загалом  у рамках відзначення Дня міста проводитимуться всеукраїнський турнір зі стрибків у висоту, патріотичний велопробіг,  дитяче свято, театралізоване дійство «Володимирський узвіз», каякінг на Лузі. Розглядається можливість функціонування канатного містечка.

Серед пропозицій, які висловили члени оргкомітету та запрошені – проведення стрілецького турніру, молодіжна дискотека, танцювальні майстер-класи, турніри із вуличного баскетболу та любительського боксу. Йшлося також про повітряну кулю, дитячу дискотеку, свято фарб, заїзд на пені-бордах, парад наречених, лазер-шоу, облаштування кольорової розмітки на вулиці Ковельській, мурали на міських багатоповерхівках тощо. Наразі вивчаються усі вже подані пропозиції та можливість їх реалізації. Оргкомітет очікує і приймає нові ідеї!

Коментарі
Теги: День міста, Лариса Кулікова
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up