Новини

Ще шість мільйонів на розвиток Прибужжя

Архів
18 переглядів

З ініціативи народного депутата Ігоря Гузя в округ №19, до якого входять міста Володимир-Волинський, Нововолинськ та Іваничівський, Володимир-Волинський і Любомльський райони, вже вчетверте надійдуть кошти із державної субвенції. Цей транш  становить шість мільйонів гривень, які розподілять у громадах, відповідно до рішення уряду. Про це повідомляє прес-служба нардепа.

Так, для міста Володимир-Волинський спрямують 670 тисяч  гривень,  на розвиток району –  мільйон 530 тисяч. За ці кошти придбають та встановлять дитячі та спортивні майданчики, відремонтують заклади культури, проведуть вуличне освітлення, а також закуплять необхідну техніку для навчального процесу. Зокрема у  Володимирі-Волинському за 50 тисяч  гривень обладнають дитячий майданчик у ЗОШ №1, облаштують спортмайданчики у ЗОШ  №1 та № 2 вартістю по 100 тисяч кожен та дитмайданчики у НВК №3 та гімназії імені О. Цинкаловського. Окремо за  по 110 тисяч гривень  облаштують тренажерний зал у спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” та придбають шість  проекторів і стільки ж ноутбуків у педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського.

У коштом  такої субвенції проведуть вуличне освітлення у парку с. Заріччя (200 тисяч гривень); за 150 тисяч відремонтують мережі вуличного освітлення (вул. Львівська та Центральна) у с. Галинівка, здійснять ремонт дитсадка у Суходолах за 300 тисяч та 250 тисяч  гривень спрямують на капремонт будинку культури у Красноставі; відремонтують внутрішні приміщення дитсадка у Лудині (100 тисяч), за 150 тисяч  гривень придбають нові комп’ютери для школи в с. Зоря та закуплять нову звукову апаратуру у будинок культури Стенжарич за 50 тисяч  гривень. У селах Руснів, Поничів та Горичів встановлять дитмайданчики  (70 тисяч гривень кожен), у Лісках на ці цілі надійде 30 тисяч, в Зимному – 90 тисяч гривень.

«Велика вірогідність, що таку суму  субвенції могла б отримати інша область, чи інші райони та міста, але вони будуть освоєні саме на Волині, і це, безумовно, великий плюс», – зазначив Ігор Гузь.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up