Новини

Ще у багатьох населених пунктах району залишилися вулиці 8-го Березня…

На початок року 177 вулиць на Волині, які підлягали перейменуванню у рамках закону про декомунізацію, ще не змінили назву. Ці дані на запит Суспільного надав голова громадської організації “Світанок” Вадим Поздняков. Минулого року таких вулиць було вдвічі більше  – 397 назв.

Як і у 2023 році в громадській організації розсилали запити у громади та дізнавалися у них, скільки вулиць ще не перейменували. Найбільше не перейменованих вулиць налічується в обласному центрі Волині та понад десять вулиць у Ковелі.

Загалом сформували перелік таких вулиць у громадах області, у який
потрапило кілька ТГ з нашого району,  де ще досі не змінили назви.

Так, в Іваничах ще є вулиця 8-го Березня та Першотравнева, а у селі Мишів цієї громади – 8-го Березня. У Зимнівській сільській раді у селі Березовичі залишається  вулиця з такою ж назвою, Льотничому є вулиця Гагаріна, у Холбутові — Першотравнева. У селі Кречів Литовезької  громади також є вулиці 8-го Березня та Першотравнева, у Мовниках — Інтернаціональна. У селі Верба Оваднівської сільради ще живуть на Колгоспній, а в Охнівці – на Жовтневій. У Поромівській сільській раді у селі Бортнів є вулиця Інтернаціональна, а в Будятичах — 8-го Березня.

Чи не найбільше вулиць зі старими назвами у Павлівській громаді: у селах Грушів та Павлівка є вулиці 1 Травня та 8-го Березня; у Жашковичах — Гагаріна, в селі Орищі теж є вулиця Гагаріна та 40-річчя Перемоги, у Риковичах — 8-го Березня, у Старому Порицьку — Першотравнева.

Коментарі
Теги: декомунізація, назви вулиць
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up