Новини

«Щедрик» вміє дивувати святковими інсталяціями і приємними цінами

Архів
2 переглядів

І справді власники продуктового магазину «Щедрик», що розташований на вулиці Луцькій, уміють дивувати своїх покупців. Мало того, що щоразу на свята вони придумують цікаві інсталяції, які ставлять біля торгового закладу, та ще й надають різні соціальні знижки.

Не так давно, у зимові свята ми любувалися казковими оленями. І ось недавно на їх місці з’явилася гарна писанка, вбрана у кольорові стрічки й штучні квіти. У нічну пору вона світиться й мерехтить. У такий спосіб власник магазину  Віталій Ковальчук з дружиною Іриною дарують своїм покупцям хороший настрій. Металевий каркас на чималу  писанку молодий чоловік зробив сам, а кольорових стрічок використали понад сто метрів.

Й не тільки цим особливий цей торговий заклад, де завжди привітні й усміхнені продавці. Щотижня у суботу і неділю з карткою «Щедрика» тут продають товари за ціною меншою на сім відсотків (окрім алкоголю і тютюнових виробів). Коли ж покупець прийде в цей магазин у свій день народження отримає знижку три відсотки. Раз у тиждень власники зменшують ціну на певну продукцію й реалізують її за акційною. Та ще… дарують подарунки. Приміром, у день Святого Миколая та у Міжнародний день захисту дітей роздаровували солодощі малечі, а 8-го Березня організували лотерею для жінок, котрі вигравали шампанське і косметику. У день народження магазину, а він припадає на 21 травня, найактивнішим покупцям вручали електропраски, господарські набори, кухонні ваги тощо. Такі приємні несподіванки очікують покупців й у другу річницю.

У цім магазині чи не найдешевший хліб у місті, бо продають його по ціні виробників, тобто без націнок. Приміром, «булка запашна» і хліб «княжий», які випікає Володимир-Волинський хлібозавод тут коштують 8.25 гривні, «череневий» і «українській» з Лукова – 8.5, «висівковий» – 7.5, а «поліський» і «турійський» від хлібопекарів зі Солович – 6.5 і 7.75.

Є тут і соціальна поличка, яку постійно поповнюють власники магазину і небайдужі покупці, бо товари тут безплатно беруть пенсіонери та інші менш захищені. Перед святами сюди навідуються благодійники, котрі закуповують більше продуктів і кладуть їх на цю поличку.

Тетяна АДАМОВИЧ.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up