Новини

Щемливе прощання зі школою: випускний-2017

Архів
55 переглядів

Розкішні сукні, вишукані зачіски та макіяж, елегантні костюми та щасливі посмішки – уже не діти, але ще і не дорослі юнаки та юнки зі стрічками «Випускник-2017» поспішають на урочистості до будинку культури під дощем та поривами шквального вітру. І навіть негода не змогла зіпсувати святкового настрою колишнім школярам, які з нетерпінням чекали на цей день.

Зала РБК ледь вмістила всіх, хто прийшов розділити радість зі 153-ма випускниками – вчителі та батьки однаково із хвилюванням, тамуючи сльози радості, дивляться на своїх дітей, які, здається, тільки учора переступили поріг шкільного подвір’я. Зі сцени лунають звуки духового оркестру, утім традиційний вальс на загальноміських урочистостях, на жаль, так і не станцювали через погодні умови. Хоча форсмажорні обставини свята зовсім не зіпсували – на адресу випускників прозвучало чимало теплих слів із побажаннями успішного старту в дорослому житті від міського голови Петра Саганюка, начальника управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому В’ячеслава Петрука, помічника народного депутата Андрія Бокоча та мами випускниці міської гімназії.

Один за одним під гучні оплески на сцену виходять головні винуватці свята, котрі протягом усіх одинадцяти років у школі показували найкращі знання та старанність – 16 «золотих» та 11 «срібних» медалістів. Шквал овацій у залі зірвав і чудовий віршовано-пісенний подарунок, котрий присутнім подарували випускники ЗОШ №2. Після завершення урочистостей випускники разом із батьками розійшлись по своїх навчальних закладах, де на них чекало вручення свідоцтв та святкова програма.

Коментарі
Теги: випускний, освіта
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up