Новини

Що не можна робити 31 грудня, аби не накликати на себе біду

Лайфстайл
120 переглядів

Астрологи впевнені — до святкування Нового року потрібно поставитися вкрай серйозно. Адже будь-яка дрібничка може вплинути на ваше майбутнє.

Кожен чув вислів “Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш”. Однак астрологи стверджують, що це справді так. Вони рекомендують серйозно продумувати святкування Нового року, щоб в прийдешньому році жити радісно, шасливо та успішно. Що ж не можна робити за столом у Новий рік?

 1. За рекомендацією астрологів в новорічні свята краще поводитися стримано, не показувати зайвих емоцій. Тому не варто сваритися, а якщо все ж виник конфлікт, краще його вирішити до того, як сідати за новорічний стіл.
 2. Кішці, якщо вона є вдома, краще не дозволяти вистрибувати на стіл. На жаль, ці чотирилапі улюбленці можуть принести в ваше життя негативну енергетику. Звичайно, вони ще й банально заважають святкувати.
 3. Щоб у прийдешній рік Дерев’яного Дракона не стикнутися з фінансовими проблемами, не варто змітати зі столу та інших поверхонь на кухні крихти їжі. Спочатку зберіть їх у серветку, а потім викиньте.
 4. Важливо, щоб новорічний стіл не хитався. За народними прикметами в такому разі ви можете накликати на себе не лише неприємності, але й хвороби в прийдешньому Новому році.
 5. Не ставте на новорічний стіл посуд з тріщинами чи сколами, щоб не провести рік Дракона в конфліктах та скандалах.
 6. Серед наших пращурів існувала думка, що не варто викидати сміття в новорічну ніч, 31 грудня, тому що разом із ним з вашого життя “викидаєте” успіх та талан.
 7. 31 грудня і 1 січня краще не позичати гроші. Астрологи стверджують, що вони вбирають в себе позитивну енергетику господаря, і він її позбудеться, якщо їх віддасть.
 8. У Новий рік краще не йти із порожніми кишенями та гаманцем. Перед святкуванням покладіть туди хоча б одну купюру або монету (останню краще жовтого кольору), тоді прийдешній рік не мине у бідності.
 9. Для новорічного застілля не підходять страви з раків, крабів, омарів. Коли вони рухаються, то “задкують назад”. Тому від них радять відмовитися, щоб не накликати на себе старі негаразди та проблеми.
 10. В новорічну ніч проти 1 січня не пришивайте ґудзики, щоб старі проблеми не переслідували вас в році Дракона.
 11. Якщо напередодні ви здали одяг або взуття в ремонт, до початку Нового року їх варто забрати. Інакше в прийдешньому році на вас будуть чекати різноманітні матеріальні проблеми.
 12. Також наші пращури намагалися не стригти нігті чи волосся в останній день року та 1 січня. Казали, той, хто ослухається, може отримати проблем зі здоров’ям.
Коментарі
Теги: Новий рік, традиції
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up