На головну Новини Що отримають пенсіонери у травні

Що отримають пенсіонери у травні

39

З травня, як і передбачено постановою  уряду, ПФУ проведено індексацію пенсій – збільшено з 4404,35 до 4888,83 гривні (на 11 відсотків) показник середньої зарплати, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.

Перераховані пенсії збільшуються не менше, ніж на 100 гривень. Окрім проведеної індексації, збільшено до 2100 гривень мінімальну пенсійну виплату особам, які мають тривалий страховий стаж (30 і більше років жінки та 35 і більше – чоловіки).

- реклама -

У зв’язку з продовженням дії карантину автоматично продовжено термін виплати пенсій з інвалідності особам, у яких інвалідність встановлена на певний термін та строк повторного огляду визначено МСЕК у період дії карантину. Ці виплати продовжено за раніше встановленою групою інвалідності і будуть переглянуті за результатами проведеного переогляду.

Усі виплати буде проведено за основними відомостями у визначену кожному пенсіонеру дату виплати – зараховано на рахунок у банку, а тим, хто обрав АТ «Укрпошта», пенсію принесе листоноша.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

дванадцять − шість =