Новини

Що подешевшало, а що подорожчало на Волині

Архів
13 переглядів

   У липні на Волині найбільше знизилися ціни на овочі, фрукти і яйця, а от сало, рис, свинина, алкоголь та комуналка – здорожчали.   Про це повідомили у Головному управлінні статистики у області.

На споживчому ринку області у липні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 0,9 відсотка. Найбільше подешевшали фрукти (на 8,6%), овочі (на 7%) та яйця (на 5,6%). Знизились ціни на молоко, масло, кисломолочну продукцію, рибу та продукти з риби, сири, м’ясо птиці на 3,3–0,6%.

У той же час подорожчали сало, безалкогольні напої, сметана, хліб, цукор, олія соняшникова, рис, свинина, яловичина, макаронні вироби на 3,3–0,2  відсотка.

Алкогольні напої та тютюнові вироби зросли в ціні на 2,1 відсотка, у т.ч. тютюнові вироби – на 2,7, алкогольні напої – на 1,4.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,4 відсотка  відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на водопостачання на 4,3, каналізацію – на 3,8 відсотка.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,9% зумовлено подорожчанням проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті на 4,6%. Разом з тим на 0,4% подешевшали пальне та мастила.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up