Новини

Що пропонує служба зайнятості ветеранам

Разом до перемоги
267 переглядів

У Володимир-Волинській філії Волинського ОЦЗ  проведено робочу зустріч підполковником Валентином Корнієнком з Володимир-Волинського  районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Обговорили програми сприяння зайнятості населення, зокрема, навчання, отримання ваучерів та грантової підтримки розвитку бізнесу для ветеранів та військовослужбовців. Особливу увагу звертали на дію експериментального урядового проєкту, за яким учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни можуть безоплатно пройти професійне навчання. Ветерани мають можливість незалежно від рівня їх освіти  здійснити підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Це сучасні заклади освіти, які навчають робітничих професій, актуальних на ринку праці. Після закінчення навчання слухачам видається документ державного зразка про присвоєння відповідної кваліфікації.

Також обговорювались питання навчання за ваучером та ведення бізнесу чи відкриття власної справи  шляхом отримання мікрогранту.

Коментарі
Теги: навчання, перепідготовка ветеранів
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up