Новини

Що робити, якщо металеві протипожежні двері не підходять по розміру

Реклама
161 переглядів

Металеві протипожежні двері – це те, що обов’язково має бути присутнім у будинках громадського призначення згідно з правилами безпеки. Якщо при перевірці виявиться їх відсутність або з’ясується, що наявні конструкції позбавлені спеціального сертифікату, штраф – це найменша неприємність, яка чекає на власника.

Тому вибору та монтажу вогнетривких дверей необхідно приділити серйозну увагу. Як правило, подібні конструкції встановлюються на етапі будівництва до введення в експлуатацію (яке неможливо, якщо їх немає). Також може виконуватися заміна вогнестійких дверей із металу, якщо старі вичерпали робочий ресурс у зв’язку з часом чи пожежею. І буває так, що новий виріб не підходить до існуючого дверного отвору.

Ми розповімо, що робити в такій ситуації, а купити протипожежні двері із металу за ціною виробника в Україні можна на сайті Cortez: https://cortez.ua/ua/g27931686-metallicheskie-protivopozharnye-dveri.

Чи можна втручатися в конструкцію вогнетривких дверей з металу

Якщо вогнестійкі двері з металу більше або менше дверного отвору, на вас чекає робота зі стінкою. Проріз доведеться зменшувати або розширювати (з урахуванням збереження протипожежних властивостей стіни, як перешкоди). Однак втручатися в конструкцію вогнетривких дверей з металу категорично заборонено.

Річ у тому, що такі вироби мають проходити вогневі випробування. У процесі металеві двері встановлюються на вході до спеціальної камери, всередині якої імітується пожежа. Зовні на випробувані двері спрямовані відеокамери та теплові датчики, що дозволяє зафіксувати момент часу, після якого полотно втрачає здатність стримувати полум’я, теплове випромінювання та дим. І сертифікат про проходження вогневих випробувань отримує вся конструкція у зборі. Якщо її порушити, папір стає недійсним.

Купити металеві протипожежні двері Cortez в Україні за ціною виробника

В Україні легко купити вогнетривкі двері  різних розмірів з металу. У каталозі Cortez представлені моделі на одну або дві стулки, варіанти з різною висотою, зі склом, системою Антипаніка. Одним словом, сертифіковані металеві протипожежні двері представлені у всіх формах та розмірах, які тільки можуть бути. Зовнішній вигляд також враховується. Колір покриття можна вибрати, тому вогнетривки двері впишуться в інтер’єр приміщення.

 

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up