Новини

Що треба знати про особисте розпорядження військового

Новини
126 переглядів

 З 1 лютого військовослужбовці можуть самі визначити, кому та в яких частках буде виплачуватися грошове забезпечення у випадку їх полону чи зникнення безвісти. Для цього потрібно скласти особисте розпорядження. На що треба звернути увагу розповідають юристи системи надання БПД.

Якщо не буде особистого розпорядження, тоді половину належних військовослужбовцю коштів отримають найближчі родичі: дружина/чоловік, батьки, неповнолітні діти.

Кошти будуть розподілені між усіма ними порівну. Решта 50 відсотківзалишиться військовослужбовцю. Раніше всю суму грошового забезпечення міг отримати один найближчий родич військовослужбовця,наприклад, дружина.

Якщо немає найближчих родичів, тоді 20 відсотків грошового забезпечення отримають родичі другої черги повнолітні діти, брати/сестри. Решта 80 відсотків коштів залишиться військовослужбовцю.

За наявності особистого розпорядження виплати належного військовослужбовцю грошового забезпечення будуть здійснюватися тим людям і в тих частках, які вказані у цьому розпорядженні.  

Таке розпорядження можна написати у довільній формі. В ньому визначити осіб (будь-кого незалежно від рідства), які отримуватимуть виплати, зазначити частки для кожного з них, підписати документ, подати командуванню. Справжність підпису має засвідчити командир або нотаріус. Документ зберігатиметься в ТЦК та СП.

Якщо немає ані розпорядження, ані родичів, усі кошти залишаться на рахунку військовослужбовця, він зможе ними скористатися після повернення або вони можуть бути включені до складу спадщини.

 Якщо потрібна консультація юриста, звертайтеся до системи надання БПД 

Коментарі
Теги: БПД, військовослужбовець, грошове забезпечення, особисте розпорядження військового
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up