На головну Новини Щоб Бог дарував Перемогу, піхота повинна битись

Щоб Бог дарував Перемогу, піхота повинна битись

39

Учора у 14-й окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого відзначили День Піхоти, встановлений Указом Президента у 2019 році.

Як і торік, погода для наших воїнів-піхотинців у день професійного свята була справжньою «піхотною» – не по-травневому холодною та з рясним дощем. Попри це командир князівської 14 ОМБр, полковник Сергій Войченко особисто привітав особовий склад усіх без винятку піхотних підрозділів, які вдосконалюють бойові навики на полігоні. Вручив піхотинцям відзнаки командира, відомчі нагороди, привітав військовослужбовців із присвоєнням чергових військових звань.

- реклама -

– Ви – основа українського війська і нашої князівської бригади! Саме піхотинці першими дали бій окупантам у степах українського Донбасу. І нині, на сьомому році війни, ви, міцно тримаючи зброю в руках, впевнено рухаєтеся до Перемоги! – наголосив полковник Войченко, вітаючи особовий склад. – Завдяки вам, піхотинці, з кожним роком ми стаємо сильнішими, більш згуртованими і досвідченими!

І нехай наші піхотинці своє професійне свято відзначають на полігоні, стрясаючи звуками пострілів із усіх видів озброєння місто, ми впевнені, всі свята вони надолужать у першу весну після Перемоги… Зі святом, захисники-піхотинці!

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

девятнадцять + 10 =