Новини

Щоб до осені запрацювала нова урбаністина зона

Архів
2 переглядів

Очищення русла річки Риловиця та облаштування рекреаційної зони поблизу водойми у Володимирі-Волинському ще торік ініціював народний депутат Ігор Гузь.

Раніше він зустрівся із місцевими активістами. Разом вони оглянули кілька місць, де потенційно могли б створити територію для комфортного і затишного дозвілля населення. Тоді парламентар підтримав ідею місцевого урбаніста і ландшафтного дизайнера Андрія Гнатюка.

На другий етап робіт з очищення русла річки Риловиця, за поданням парламентаря, виділять  мільйон гривень з ресурсів  програми соціально-економічного розвитку. Ці кошти спрямують на проведення комунікацій, освітлення території, облаштування майданчика зі штучним покриттям, встановлення лавочок, озеленення, ремонт підходів на острівок через річку та інші.

За словами парламентаря, для місцевих жителів мають створити нову затишну й комфортну зону відпочинку та майданчик для занять молоді спортом. «Хотілося б, щоб восени вже запрацювала нова урбаністична зона у Володимирі-Волинському», – сказав депутат, оглядаючи об’єкт під час робочої поїздки в округ.

Восени техніка виконала перший етап робіт. Окрім очищення Риловиці, завезли ґрунт на острів та підняли його рівень над рівнем річки на 30 сантиметрів. На ці роботи за ініціативи парламентаря  торік з обласного бюджету передбачили 500 тисяч гривень.

Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up