На головну Анонси Щоб не залишитись без землі

Щоб не залишитись без землі

92

   Минулої середи наші земляки долучились до пікетування поблизу стін Верховної Ради – того дня проходили чергові парламентські слухання щодо земельної реформи. Фермери і просто небайдужі до цього важливого питання громадяни збираються постійно, щоб нагадувати народним депутатам про себе і своє незадоволення недосконалим законом про ринок землі, який готується нині до другого читання.

А наступного дня у Луцьку відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Земля – національне багатство українців, народовладдя – нова суспільна формація України», у якій також взяли участь аграрії Володимирщини, зокрема Петро Козлюк, Дмитро Себій, Ігор Антощак та інші.
На ній виступили директор музею історії сільського господарства Волині Олександр Середюк, голова оргкомітету «Конгресу громадських об’єднань України», професор Львівської політехніки Михайло Бугаєць, голова Асоціації фермерів і приватних землевласників Волині Руслан Хомич, фермери Дмитро Себій з Верби та Олександр Харченко з Турійщини та ін.
Дрібні й середні аграрії, ознайомившись із земельним законом і не знайшовши, не побачивши у ньому себе, висловлювали побоювання, що унаслідок запровадження ринку землі саме у запропонованому форматі вони залишаться поза цим ринком, тобто залишаться без землі.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два + 13 =