Новини

Шість  великих  громадський проектів на одній презентації

Архів
11 переглядів

У приміщенні культурно-мистецького центру  шість авторів проектів, які  претендують на підтримку   жителів міста у електроннім голосуванні і перемогу у конкурсі  «Бюджету участі»  провели їх презентацію.

Так,  Віра Сеєгеєєва розповіла  про задум створити у місті «Велотрек екстрім» у парку «Слов’яському” та  спортивний майданчик  Sitiспорт на прибудинковый території перед будинком  на Ковельській 122. Підтримати  перший з цих проектів прийшли  і любителі  цього екстремального спорту. Андрій Гнатюк хоче, що у місті були  романтичний місток у парку, росли катальпи бігонієввидні Нана  на вулиці Небесної Сотні,  було благоустроєно  сквер на розі Луцької та Карбишаева, облаштували тротуар  на вулиці  вул 20 Липня, встановили прожектори, які освітлюватимуть костел Іокима й Анни.  Олена Кандиба виступає за те, щоб у красивому місті був красивий парк. Максим Климюк  виступає за безпеку пішоходів та  і водіїв  шляхом встановлення на Ковельській 170 секцій металевої пішохідної огорожі, а також  за те, щоб у парку Гагаріна встановили зручні і гарні лавки.  Активно відстоювали  свої проект з відродження фестивалю «Володимир» Сергій Шишкін, з продовження  літньої школи мистецтв – Ірина Надюкова.

Лише два автори  великих проектів Дмитро Юзвенко, який хоче облашувати затишніий двір серед будинків  154- 156, 158, 158 б на Луцькій, та Інна Кожемяко, яка  за лавочки у парку Гагаріна  і влаштувати троиуар на Сагайдачного не взяли участі  у  цій презентації .

Презентація громадських проектів  – це вже традиційна практика, яку використовують інші міста в Україні. Її форма була вільною і проводилася у форматі, який автори обирали на свій розсуд.

До голосування, яке триватиме до кінці жовтня,  допущено 15 ідей-проектів, зокрема сім великих і вісім малих. Ті  з них, які. наберуть найбільше голосів містян і здобудуть перемогу у конкурсі, будуть реалізовані наступного року за кошти міського бюджету.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up