На головну Новини Шкільні укриття допоможуть облаштувати поляки

Шкільні укриття допоможуть облаштувати поляки

11

У деяких населених пунктах Володимирського району починають реалізацію проекту «Укриття». По це на своїй сторінці у фейсбуці повідомляє Агенція регіонального розвитку Прибужжя. Фінансуватимуть проєкт польські партнери Konwent Współpracy Samorządowej Polska-Ukraina.

Його мета – підтримати навчальні заклади щодо облаштування укриттів, адже дуже важливо в час війни. Крім того, з першого вересня розпочати офлайн-навчання зможуть лише в тих навчальних закладах, де є повністю облаштовані укриття для школярів.

- реклама -

«Наші партнери ставлять собі за мету до кінця літа допомогти з облаштуванням таких укриттів у семи школах Нововолинська, чотирьох Володимира, а також у Головно, Устилузі, Поромові, Литовежі та Вишневі», – йдеться у повідомленні.

***

Допомога надається в рамках проекту «Підтримка цивільного українського населення, яке проживає в Польщі та у Волинській області», що співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – Зміни в регіоні, яку реалізує Фонд Освіта для Демократії.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × три =