На головну Новини «Школа маленьких гідів» розпочала роботу

«Школа маленьких гідів» розпочала роботу

10

Її перше заняття у рамках реалізації спільного проєкту Туристично-інформаційного центру та  ГО «ПУЛЬС МІСТА» – «Благодійна екскурсія-квест “Маленькими кроками до великої мети”» відбулося 5 серпня. Цейпроєкт став переможцем конкурсу міні-грантів до ініціативи Щедрий вівторок та впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.

Перший урок, присвячений акторській майстерності, для маленьких гідів провела режисерка народної аматорської театру-студії «Різнобарв’я» Лариса Половньова. Адже екскурсовод – це й актор, і лектор, і оратор, і педагог, і психолог, що робить будь-яку прогулянку цікавою, яскравою та незабутньою подією. А ще це саме та людина, яка допомагає туристу скласти враження про місто, яке залишиться в його серці назавжди.

- реклама -

Учасники «Школи маленьких гідів» перевтілювалися у образи князів і княгинь та вчилися у цих образах цікаво презентувати себе та історію рідного міста.

Всього у «Школі маленьких гідів», де нині займаються 12 дітей віком від 9 до 16 років, буде проведено 8 уроків з акторської майстерності, історії древнього Володимира від давніх часів і до сучасності, а також ораторського мистецтва, методики складання екскурсійних маршрутів, проведення екскурсій та урок благодійності.

Фахівці ТІЦу залучили до участі у «Школі» найкращих викладачів: екскурсоводів, істориків, акторів та режисерів, і вже зовсім скоро, після завершення навчання, кожен маленький гід проведе власну, неповторну екскурсію-квест для своїх ровесників.

Метою проекту є об’єднання небайдужих дітей, котрі мають бажання стати маленькими гідами, та через благодійну справу – збір коштів на лікування дівчинки, популяризувати серед дітей історію рідного міста та важливість милосердя та благодійності, адже виручені кошти з екскурсій будуть спрямовані  на лікування маленької володимирчанки Міланки Грушевської.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

8 − вісім =