Новини

«Школу 3.0» розвиватимуть у двох навчальних закладах громади

Архів
1 переглядів

   Зимнівська ОТГ стала учасницею другої хвилі спеціальної програми «Школа 3.0. Об’єднані громади». Ця програма орієнтована на розвиток автономії шкіл та їхньої організаційної культури.

Вона впроваджується з березня по грудень Центром інноваційної освіти «Про.Світ» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Мета «Школи 3.0» – розвиток освіти у громаді через ефективну, прозору та довірливу взаємодію між органом управління освітою ОТГ і школами, а також всередині шкіл між усіма учасниками освітнього процесу.

Згідно з положенням програми, її учасниками можуть стати два загальноосвітні заклади об’єднаної громади та орган управління освіти. Відптак, до неї долучаться Зимнівський опорний освітній заклад, ЗОШ села Хмелівка та гуманітарний  відділ Зимнівської ОТГ.  Для них «Школа 3.0» пропонує професійний менторський супровід, допомогу в розробці та реалізації стратегії розвитку освіти, формування дієвого освітнього сектору в громаді та налагодження ефективної комунікації між усіма учасниками освітнього процесу.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up