На головну Новини Школу в Красноставі закрили

Школу в Красноставі закрили

69

Таке рішення прийняли депутати на черговій сесії Оваднівської сільради, яка відбулася минулого тижня. Й зробили це на прохання батьків.

Ще раніше у Красноставі відбулися збори громади, адже батьки захотіли аби їхні діти вчилися у сусідній Галинівській школі, бо там кращі умови, та і проблем з поїздом не буде – учнів возить шкільний автобус. До їхньої думки прислухалися сільський голова і депутати, та прийняли відповідне рішення про припинення роботи і ліквідацію цього навчального закладу. Нині у Красноставі є 13 учнів початкової ланки: шестеро навчається у першому, четверо – у третьому, і троє у четвертому класах.

- реклама -

Приміщення початкової школи ще будував колгосп, воно старе, то плануємо відремонтувати його і віддати для потреб районного територіального центру, філія якого буде у Красноставі, каже сільський голова Сергій Панасевич. Також до нього з письмовою заявою звернулися батьки, діти яких ходять у Білинську школу, щоб їх також перевести в якусь іншу. Сільський очільник запропонував самим вибрати навчальний заклад, і організував для них екскурсію у Вербу та Овадне. І вже новий навчальний рік їхні діти розпочнуть у головному селі ОТГ – Овадному.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

двадцять − 4 =