На головну Новини Школи Зимнівської громади обмінюються вчителями

Школи Зимнівської громади обмінюються вчителями

56

   У рамках програми «Школа 3.0. Об’єднані громади» освітяни Зимнівської ОТГ вирішили піти на експеримент. Розуміючи, що кожен учитель має свою методику вткладання та сильні сторони, вони запровадили обмін вчителями між школами. Це допоможе педагогам довести самим собі, що вони здатні адаптовуватися до різних умов, залишаючись при цьому професіоналами своєї справи.

«Школа 3.0» спонукає освітян постійно вдосконалюватися, – каже Олена Гус, керівниця гуманітарного відділу Зимнівської ОТГ. – Її принцип будується на трьох цінностях, до яких належать командна робота. Командним рішенням на добровільних засадах вирішили запровадити цей експеримент». «Ми вже давно хотіли розпочати якісь зміни у школі, – зауважує директорка ЗОШ села Хмелівка Оксана Цизь. – Адже діти швидко змінюються, і прагнемо не відставати від них, бути сучасними і креативними. І готові для цього вчитися».
Ідея обміну особливо захопила школярів. Діти поставилися до цієї новації з подивом і азартом. Адже урок з новим, незнайомим вчителем – це цікава пригода і можливість надати зворотний зв’язок викладачам, які працюють із ними постійно.Формат експерименту включає у себе детальні обговорення вражень від обміну серед учнів та вчителів. Для педагогів це чудова можливість поглянути на свою роботу збоку, поділитися творчими знахідками і запозичити ідеї колег. «З одного боку, це трішки страшно, – ділиться враженнями заступниця директора Хмелівківської школи Лариса Цаль. – А з іншого – отримуєш величезне задоволення, коли бачиш, що можеш заохотити, зацікавити нових дітей своїм предметом».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

8 + 3 =