Новини

Школярі Хмелівки збирають гроші на фітнес-студію

Архів
9 переглядів

Вчителі та учні Хмелівківської школи написали проект зі створення фітнес-студії для учнів, їхніх мам та сільської молоді і  отримали на нього співфінансування. Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповіла меторка проекту «Школа 3.0» Олена Кандиба, яка вже вісім місяців працює із ним навчальним закладом. Співавторками проекту фітнес-студії стали вчителька школи Лариса Цаль та Валерія Денисюк. «Бути здоровими та красивими – один з пріоритетів нашої шкільної спільноти, який ми прагнемо втілити через заняття фітнесом. Тому ми вирішили створити проєкт “Фітнес-студія МІЯ”, щоб учні та їхні мами мали можливість займатись аеробікою і танцями у свій вільний час», – пояснюють вони.

Проект Фітнес-студія “МІЯ” передбачає закупівлю спортивного обладнання для аеробіки, ноутбука для проектування танцювальних відео та проектора. Цей проект стане ще однією частиною у процесі створення освітнього середовища, яке позитивно впливатиме на здоров’я учнів. Заняття аеробікою дозволяють підтримувати здорову вагу, підвищують витривалість та допомагають зміцнити кістки та м‘язи. Водночас така активність має великі переваги для психічного здоров‘я. А найголовніше те, що займатися аеробікою вирішили і мами школярів, для них це своєрідний релакс від сільської одноманітності, можливість відпочити після щоденної, а для вчителів – один із шляхів налагодження партнерських стосунків. Вечорами у студію планують запрошувати молодь села, щоб популяризувати здоровий спосіб життя.

Перші кроки для реалізації мрії уже зроблені: з ініціативи учнів та за сприяння активних вчителів тут щодня проводять ранкову зарядку, а щоп’ятниці організовуютьтанцювальну перерву, де танцюють усі –  і дорослі, і малі. Щоб втілити проект у життя,  зробили косметичний ремонт у спортзалі, закупили деякий інвентар – скакалки, круги, декілька карематів. У колективі є педагог, який проводитиме заняття. А головне – у хмелівківських школярів є віра у здійснення їхньої мрії.

У рамках проекту «Школа 3.0» була можливість подати проект на краудфандингову платформу для освітніх ініціатив GoF, розповідає Олена Кандиба. Вчителі скористалися цією можливістю, подали проект у стислі терміни та виграли співфінансування у розмірі 10 000 грн. Це – третина необхідної суми. Всього бюджет проекту становить 33 тисячі 68 гривень. І долучитися до співфінансування може кожен – від батьків школярів до людей з будь-якого куточка країни, яким небайдужі мрії і прагнення дітей із маленької Хмелівки. Для цього треба зайти на сторінку проекту на платформі GoF http://bit.ly/2CG6fCQ і переказати будь-яку комфортну суму. Навіть 20 гривень будуть важливим внеском, запевняють ініціатори проекту.

Якщо потрібну суму вдасться зібрати, його результатом стануть  дві різновікові дитячі групи для занять аеробікою та окрема група для дорослих. Тренування кожної з груп відбуватимуться двічі на тиждень. У результаті налагодиться співпраця батьків, школи і громадськості села, підвищиться рівень успішності учнів.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up