На головну Разом до перемоги Школярі стали вуличними музикантами, щоб допомогти ЗСУ

Школярі стали вуличними музикантами, щоб допомогти ЗСУ

238

   Минулої неділі на жителів та гостей міста на площі Героїв чекав сюрприз – благодійний концерт вуличних музикантів. У них «перевтілилися» учасники громадської організації «Простір», що діє у ЗОШ № 5, десятикласники Артур Салуха і Юлія Симчук та восьмикласниця Саша Маслій. Під час виступу, що тривав трохи більше години, підлітки зібрали 5550 гривень на потреби ЗСУ.

   Ідея такого концерту з’явилася спонтанно, розповідає Артур Салуха.  За декілька днів перед цим вони з Юлею грали для однолітків, які переїхали до нашого міста через війну. Повертаючись додому, підійшли послухати вуличного музиканта з Львівщини, який подорожує містами і грає для перехожих, збираючи кошти на підтримку війська. Дізнавшись, що вони теж музиканти, чоловік попросив його підмінити, поки зробить коротку перерву.

- реклама -

    «Це був дуже цікавий і приємний досвід. Я грав, Юля співала, збиралися люди, слухали нас, кидали в скриньку гроші. Ми зрозуміли, що такі концерти – чудовий спосіб зібрати кошти на військові потреби. І вирішили також організувати благодійний виступ», – розповідає хлопець.

   Підлітки самі залагодили всі організаційні моменти – погодили проведення заходу у міськраді, проанонсували його у соцмережах, домовилися про апаратуру.

   Виступ Артура, Юлі і Саші тривав трохи більше години і зібрав чимало слухачів. Музиканти виконували відомі західні хіти, як-от «Beggin’» гурту«Maneskin» та «HittheroadJack», класику українського року від «Скрябіна», «Бумбоксу» й «Плачу Єремії», пісню-переможницю «Євробачення» «Стефанію», написані вже під час війни композиції, такі як «Українська лють», а також пісню, що стала неофіційним гімном вимушених переселенців, – «Додому» гурту «Kalush» за участі Skofka та інші. До виступу долучилися й однокласники юних музикантів, заспівавши разом із ними. Вийшло навіть організувати щось на кшталт «вільного мікрофона», адже серед слухачів також знайшлися охочі виступити з авторськими піснями.

   Артур, Юля і Саша тішаться, що своїм концертом їм вдалося згуртувати містян і зібрати кошти на підтримку захисників, тож на цьому не збираються зупинятися. Планують ще виступи у центрі міста, а далі мають ще масштабніші задуми, про які ми розповімо читачам згодом.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

7 − два =