Новини

Школярі Зимнівської ОТГ перемоги зібрали

Архів
2 переглядів

Цей навчальний рік школярі Зимнівської ОТГ ознаменували численними перемогами в олімпіадах і конкурсах різних рівнів.  І першість тут тримають учні Зимнівської школи-ліцею.

У всеукраїнських олімпіад наукових робіт МАН другі місця вибороли Аліна Білохвіст, Аліна Мельничук і  Катерина Лавренюк, котрих навчають Галина Кротач та Борис Подзізей. Треті місця посіли Євген Мазур, Ірина Козун, Діана Головенко, Аліна Мельничук, Тетяна Васейко, їхніми наставниками є Олександр Бобко, Світлана Дружук, Валентин Жаловага, Галина Жаловага та Борис Подзізей.

Обласний етап восьмого міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка приніс третє місце Аліні Білохвіст, яку навчає Світлана Дружук, а в обласнім етапі 18 Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика перше місце виборола Тетяна Васейко, яку готувала до конкурсу вчитель Галина Синчук.

Переможцями другого обласного етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт стали  Ольга Охрімчук, яка досліджувала тему «Частоти генів забарвлення та довжини шерсті Feliscatus популяції м. Володимира-Волинського та околиць», керівник Борис Подзізей, другі місця в Катерини Лавренюк, яка здійснила «Екологічну характеристику та созологічний стан ценопопуляції Dactylorhizaincarnata в межах с. Зимне», та у Тетяни Бігун, котра обрала тему «Художньо-технологічні особливості створення векторної анімації». Треті  – у Ірини Козун, яка вивчала особливості говірки мешканців Зимного, та в Аліни Мельничук – за  дослідження   деревних насаджень у парку «Слов’янський», керівники Борис Подзізей, Олександр Гудим і Світлана Дружук.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up