На головну Новини «Швидка» допомога з Відня

«Швидка» допомога з Відня

53

Днями до Володимира надійшла вагома гуманітарна допомога, яку зібрали в Австрії.

У цій країні уже кілька років проживають і працюють рідні нашого земляка – волонтера Сергія Старкова – донька і син з сім’ями. З початку війни вони разом із українською діаспорою, тамтешніми мешканцями об’єднали свої зусилля задля допомоги нашій країні. Збирали кошти, купували необхідні речі. Навіть у селах жителі поставили скриньки для пожертв на добрі справи. Таким чином вдалося за відносно короткий проміжок часу зібрати певну суму, яку вирішили спрямувати на купівлю автомобілів для потреб військових.

- реклама -

Придбали дві укомплектовані автівки швидкої допомоги та ще один легковик у Польщі, де продавці продали їх за нижчою ціною. До того ж деякі місцеві жителі також долучилися до збору гуманітарної допомоги.

Доставити до Володимира ці автотранспортні засоби допомогли місцеві жінки-водійки (на знімку з Сергієм Старковим). Салони автомобілів були завантажені численними коробками й пакунками з одягом, харчами, речами для прикордонників, ліками для бійців. До речі, один з меценатів на 15 тисяч євро придбав медикаментів та препаратів, серед яких були знеболювальні, антибіотики, шприци, сечо- і калоприймачі та інше. Усе хорошої якості та має ще чималий термін придатності.

Вантаж, як і автівки, були відразу ж передані адресатам. Цьому є фотозвіт, оскільки благодійники закордоном хочуть бути певними, що їхня допомога потрапила за призначенням і, відповідно, долучатимуться до комплектування гуманітарних вантажів ще неодноразово.

    За словами пана Сергія, з початку війни в Україні, благодійна допомога з Австрії надійшла уже вдруге. Наразі триває збір третього такого вантажу.

Валентина ТИНЕНСЬКА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × 4 =