На головну Анонси Швидко і просто передплатити «Слово правди» онлайн

Швидко і просто передплатити «Слово правди» онлайн

318

Трохи більше тижня залишається до завершення передплати  газети «Слово правди» на друге півріччя 2020 року. Щоб оформити її швидко та не  виходячи з дому, скористайтеся новим  сервісом Укрпошти  – онлайн-передплатою  місцевих газет.

Щоб зробити це, просто перейдіть за посиланням:

https://bit.ly/передплатити_Слово_Правди

- реклама -

При оформленні передплати обов’язково треба зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка видання, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться.

Передплатити газету на місяць коштує на місяць – 25,8 гривні,  на пів року – 154,80 гривень, до яких  ще додадуться послуги з  її оформлення відповідно 3,6 гривні на місяць і  10 – на півроку.

Ідентична ціна і при передплаті “Слова правди ” на поштових відділеннях чи у листонош,  де теж традиційно  приймають передплату.  Її можна оформити і безпосередньо у редакції газети.

Передплата на друге півріччя 2020 року триває до 30 червня.

«Слово правди» – провідна  газета міста і району.  Оперативно розповідає про  події, які тут відбуваються, проблеми і здобутки регіону, знайомить з цікавими людьми, відкрита для всіх партій і громадських організацій. У газеті ви знайдете дослідження з історії рідного краю, молодіжні   сторінки, поради господарям та  широкий спектр іншої цікавої інформації. Реклама у «Слові правди»  найефективніша  в регіоні!

Наше  «Слово»  перевірене і випробуване часом   –   торік у жовтні  газета відзначила  80-річчя з дня виходу її першого номера.

Отож, щоб читати видання  до кінця року, а  цей період обіцяє бути цікавим   ще й через наближення  місцевих виборів,  оформіть передплату  будь-яким зручним  для вас методом.

Якщо ж ви  прихильник  читати  з екрану монітора, можна  оформити електронну  передплату на  газету, яка  навіть швидше за паперову версію приходитиме до вас у форматі ПДФ. А  ще передплата  на  газету  може стати приємним  і недорогим подарунком рідним та близьким,  на домашню  адресу яких  можна оформити і  онлайн, і будь яку іншу передплату  «Слова правди».

Наш передплатний індекс  61180.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шість + шість =