На головну Війна Шиють шкіряні тактичні рукавиці для військових

Шиють шкіряні тактичні рукавиці для військових

129

Реагуючи на запити від військових щодо допомоги у забезпеченні шкіряними тактичними рукавицями координаційний центр налагодив співпрацю з луцькою взуттєвою фабрикою, яка на час війни дещо перепрофілювалася та займається пошиттям таких необхідних захисникам виробів.

Як розповіла Ірина Пикалюк, останнім часом у координаційний центр почали звертатися військовослужбовці та їхні рідні, які шукали, де замовити або придбати тактичні безпалі рукавиці – необхідний для бійців елемент захисту рук від механічних та термічних ушкоджень при маніпуляціях зі зброєю та під час виконання бойових завдань. Працівники центру стали звертатися до виробників, які займаються швейною справою з проханням допомогти у виготовленні таких речей, але повсюдно чули, що для роботи зі шкірою потрібні спеціальні швейні машини. Тоді, скориставшись певними раніше напрацьованими контактами, вдалося вийти на луцьку фабрику, яка у час війни стала займатися пошиттям армійських рукавиць.

- реклама -

Замовили спершу 20 пар. Щоб дещо здешевити вартість кожної, працівники координаційного центру через соціальні мережі звернулися до небайдужих мешканців Володимирщини з проханням принести непотрібні шкіряні речі. Люди відгукнулися й стали зносити старі куртки, плащі, спідниці, чоботи. Та, як каже пані Ірина, виробнику не уся сировина підійшла, адже виготовляють такі вироби з м’якої, еластичної шкіри, яка має добрий стан. Замовлена продукція була готова уже за два дні, а вартість однієї пари становила 185 гривень (у той момент, як у деяких торгових закладах подібні рукавиці коштували до 600).

Цього тижня координаційний центр згідно з запитом від захисників замовив пошиття ще 40 пар шкіряних тактичних рукавиць, які шитимуть з сировини, яка є на фабриці, тому вартість становитиме 250 гривень за пару. За якість товару відповідає виробник, який прагне, аби виготовлена ним продукція добре служила і не підвела наших бійців на шляху до перемоги. 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шість − 3 =