На головну Новини Сільськогосподарські оновлення «Доступних кредитів»

Сільськогосподарські оновлення «Доступних кредитів»

27

Міністерство фінансів закликає активно долучатися до реалізації адаптованої до воєнного часу державної кредитної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Основні нововведення стосуються підтримки сільськогосподарських товаровиробників: програма розширена на середні підприємства з річним доходом до 50 мільйонів євро (раніше було 20 мільйонів) та на великі а з річним доходом більше 50 мільйонів євро незалежно від кількості працівників.Максимальна сума кредиту збільшена з 50 до 60 мільйонів гривень з урахуванням групи пов’язаних компаній.Процента ставка – 0% річних.

- реклама -

Ціль кредитування: інвестиційний кредит на придбання сільгосптехніки; на поповнення обігових коштів для придбання насіння, добрив та паливно-мастильних матеріалів.Строк кредиту – 6 місяців.Термін подачі заявки на участь у програмі – до 31 травня 2022 року.

Також для підтримки підприємницької діяльності рішенням уряду внесено зміни до програми «Доступні кредити 5-7-9%». Вона розширена на середні підприємства з річним доходом до 50 мільйонів євро (раніше було 20 млн.) та на великі підприємства з річним доходом більше 50 млн євро незалежно від кількості працівників.Максимальна сума кредиту збільшена з 50 до 60 мільйонів  гривень з урахуванням групи пов’язаних компаній.Процента ставка:0% річних протягом періоду воєнного стану та одного місяця після його припинення;5% річних після завершення вказаного періоду і до кінця строку кредиту.

Строк кредитування передбачений для інвестиційних кредитів – 5 років; для кредитів на поповнення обігових коштів – 3 роки.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × 4 =