Новини

Сім благодійних концертів і 64 тисячі гривень на підтримку ЗСУ

Архів
88 переглядів

У неділю в Зимному відбувся благодійний концерт «З вірою у перемогу» – сьомий за рахунком захід, який організував і провів     центр культури та дозвілля громади з метою збору коштів для підтримки наших захисників і підняття патріотичного духу земляків.

Ідея організації благодійного туру належить очільниці центру Людмилі Оцалюк. Її ініціативу підтримав голова громади В’ячеслав Католик, а втілити допомогли аматорські колективи сіл, районного будинку школяра, солісти закладів культури та виконавець Ігор Чмух.

  – З початку війни ми, працівники культури, розуміли, що мусимо своєю творчістю сприяти підтримці патріотичного духу населення, бо пісня існувала у всі часи і допомагала висловити те, що на душі й серці виконавця і глядачів у залі. Так ще у березні був створений відеокліп про любов до Батьківщини та силу духу українців на пісню NK «Я – Україна», яку виконала Наталія Чепіль, – пригадує Людмила Михайлівна. – Згодом ми з колегами вирішила втілити  задум про благодійний тур селами громади для збору коштів на потреби наших земляків, які нині виборюють перемогу для країни.

Ретельно продумавши репертуар, який складали сучасні та патріотичні композиції, благодійний захід організували спершу у Сельці. Підтримати таку ініціативу працівників культури прийшло чимало тамтешніх мешканців. Тож організатори зрозуміли, що на правильному шляху і щира українська пісня має величезну силу й здатна об’єднувати людей у прагненні допомогти іншим. Згодом подібні виступи провели й у інших селах ТГ, де діють будинки культури. Щоразу репертуар дещо змінювали, поповнюючи новими душевними піснями. Ведучим заходу був провідний методист ЦКД Дмитро Терьохін, який щоразу імпровізовано знаходив влучні слова, щоб представити кожен номер.

Людмила Оцалюк пригадує, що часто у глядачів бриніли сльози на очах, адже щирі слова пісенних композицій нині однаково близькі кожному українцю, тому торкалися їхніх душ. Приходили на благодійні концерти не лише дорослі, а й школярі місцевих навчальних закладів, були серед присутніх під час виступів і військовослужбовці.

Завдяки небайдужим людям вдалося зібрати майже 64 тисячі гривень. Кошти спрямують на придбання необхідних речей для захисників.

Працівники культури громади не мають наміру на цьому зупинятися. Вони охоче відвідають з виступами інші громади району, адже це їхній внесок у наближення нашої спільної перемоги.

За те, що благодійний тур відбувся і за підтримку ініціатив центру культури і дозвілля громади, колектив дякує очільнику ТГ В’ячеславу Католику, начальниці гуманітарного відділу Олені Гус, звукорежисеру та солісту Анатолію Нінічуку, а також іншим небайдужим людям, зокрема й керівнику відділу культури Володимирської громади Андрію Сурмику, який виступав на сцені із зимнівськими колегами

Валентина ТИНЕНСЬКА.

*Публікацію створено за сприяння Української Асоціації Медіа Бізнесу.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up