Новини

Сім інвестиційних проектів Устилузької громади 

Архів
2 переглядів

Минулого року Устилузька ОТГ отримала майже  чотири мільйони гривень субвенції з державного бюджету на формування власної інфраструктури. Кошти спрямували на реалізацію семи інвестроектів.

Зокрема майже 100 тиссяч гривень  витратили на капітальний ремонт тротуару на вулиці Володимирській та під’їзної дороги до  школи  Устилуга. Натомість в ДНЗ м. Устилуг здійснили ремонт харчоблоку та придбали новеньке обладнання. Обійшлося це у 303 тисяч гривень. Ще 180 тисяч гривень спрямували на капітальний ремонт санітарної кімнати НВК с. Хотячів.

Однак, найдороговартісніший проект, який реалізували у 2018 році в Устилузькій ОТГ, – капітальний ремонт фасаду школи  села. Зоря. Понад 1,7 мільйона  гривень  витратили на утеплення стін навчального закладу. Окрім того, в  цьому селі також здійснили реконструкцію об’єктів водопостачання, зокрема  саме артсвердловини, водонапірної башти на вул. Зеленій та водогону. Загальна вартість робіт – понад 832 тисяч гривень.

Поруч із тим, завершили реконструкцію частини приміщення   школи  під навчально-виховний комплекс у  селі  П’ятидні. Зокрема, клас трудового навчання добудували, аби в майбутньому організувати дві групи для дошкільнят. Як результат – послугами дошкільного навчання буде охоплено територію сіл П’ятидні та Хрипаличі.

Насамкінець в ДНЗ с. Рогожани провели капітальний ремонт цоколя, на що витратили більше 261 тисучу гривень.

Держава надає фінансову підтримку об’єднаним територіальним громадам, насамперед у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Для цього у державному бюджеті на 2018 рік передбачено 1,9 мільярда грнивень Ці кошти спрямували на розвиток інфраструктури 665 об’єднаних громад, створених у 2015-2017 роках. Волинь отримала 106 мільйонів 421 тисячі  гривень, за рахунок яких реалізували 192 проекти. На 1 січня відсоток освоєння отриманих коштів  становив  99,1.  Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up