Новини

Сімейне писанкарське свято у музеї

Архів
4 переглядів

Родинне свято великодніх писанок «Весна – це сонця перемога!» пам’яті талановитої місцевої мисткині й писанкарки Єлизавети Богуславської відбулося 24 в історичному музеї імені Омеляна Дверницького.

Участь в заході взяли творчі родини нашого міста, які представляли загальноосвітні заклади, у яких навчаються їхні діти. Головною метою родинного свята було відродження давніх призабутих технік українського писанкарства та згуртування родин через українські традиції святкування найбільшого християнського свята – Великодня.

На початку заходу співробітники історичного музею розповіли про історію виникнення свята. А далі кожна родина мала можливість поділитися своїми сімейними традиціями святкування Воскресіння Христового, а також продемонструвати свої творчі захоплення і таланти. Протягом кількох годин родини навчалися писати писанки під керівництвом викладачів педагогічного коледжу імені А. Кримського, талановитих мисткинь та писанкарок Лесі Мартинюк, Оксани Білик, Валентини Залуніної та студентки Анастасії Булік.

Завдяки великому професіоналізму наставниць усі гості зуміли створити свої писанки. На завершення родинного свята великодніх писанок учасники заходу та їхні наставники були нагороджені подяками та подарунками від відділу культури та туризму. Про це на сторінці музею у Фейсбуці розповіла наукова співробітниця Анна Доскоч.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up