Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

«Скрині добра» наповнюються, але потрібні волонтери для сортування речей

Архів
17 переглядів

«Скриньки добра», встановлені місяць тому на розі будинку, що на вулиці Ковельська, 10, стрімко наповнюються вживаним одягом та взуттям. Цього тижня працівники соціальних служб уже вчетверте відкриватимуть металеві контейнери, сортуватимуть та роздаватимуть речі усім тим, хто їх потребує найбільше.

Щоп’ятниці працівники центру соціальних служб або терцентру відкривають обидві «скриньки добра», куди протягом тижня володимирчани кидають вживані одяг та взуття. Результатами цієї хорошої справи вже скористались понад два десятки сімей, які опинились у складних життєвих обставинах,  поповнивши свої гардероби потрібними для них речами.

Директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Пикалюк каже, що більшість речей, які віддають містяни – чисті та у досить гарному стані. Була, щоправда, проблема зі зберіганням, яку врешті  розв’язали з допомогою терцентру, котрий виділив під «банк одягу» одне зі своїх приміщень. Аби речі було зручно зберігати та сортувати, потрібні також спеціальні стелажі. З цим погодився допомогти підприємець, депутат міськради Максим Климюк.

Отож справа набирає обертів, утім працівники соцслужб нарікають, що їм дуже бракує робочих рук для сортування речей, тому запрошують усіх охочих допомогти долучатись до цієї роботи. Волонтери можуть звертатись та залишати свої контактні дані за телефоном 2-37-63 або ж за адресою: вулиця Івана Франка, 8 (другий поверх).

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up