На головну Новини Скульпторка стрункого тіла

Скульпторка стрункого тіла

32

Знана у місті масажистка Віра Ващук допомагає жінкам тримати стрункість, адже володіє різними техніками масажів: від класичного до апаратного. А найвибагливішим клієнтам, які хочуть особливого релаксу, пропонує тайський або масаж “Магія сходу”.

За сім років професійної діяльності пані Віра має чимало вдячних клієнтів та клієнток не лише серед місцевих мешканців – до неї на курс масажів приїздять з Луцька, Нововолинська, Тернополя і навіть Києва. Довіряють їй свою красу і здоров’я також жительки Польщі та Італії, які бувають у нашому місті. А все тому, що вона не лише професійно розминає тіло, а й знаходить до кожного підхід.

- реклама -

– Чомусь люди звикли відвідувати масажиста лише тоді, коли мають проблеми зі спиною. Насправді ж сеанси масажу  рекомендую всім, адже  це добра профілактика  різноманітних хвороб опорно-рухового апарату, а також недуг нервової, лімфатичної, кровоносної систем. Масаж – це чудовий спосіб розслабитися, зняти напругу та отримати заряд позитиву та бадьорості після важкого робочого дня, поліпшити сон. А ще з допомогою певних технік можна корегувати фігуру, омолодити шкіру тіла та обличчя,- каже пані Віра.

Масажний кабінет у приміщенні готелю «Волинь» Віра Ващук відкрила три з половиною роки тому. Перебуваючи на обліку у центрі зайнятості, отримала можливість започаткувати власну справу, пройшла відповідне навчання, написала бізнес-план та отримала одноразову допомогу для підприємницької діяльності. Відтоді активно розвивається, постійно удосконалюючи професійну майстерність та опановуючи нові техніки масажу. Двічі на рік відвідує майстер-класи знаних майстрів, постійно проходить онлайн-навчання. Крім цього, вона закінчила курси психології та психосоматики, бо розуміє, що масажист – це професія, яка потребує не лише глибоких фахових знань, а й додаткових умінь та навичок, перш за все, для психологічного контакту з людиною. 

– Буває, ми з клієнтами під час сеансу масажу і сміємося, і плачемо, і танцюємо. Я розумію, що людина приходить зі своїми емоціями,  тішуся, що саме мені їх довіряє. Завжди вислухаю того, хто хоче виговоритися, і не винесу отриману інформацію за межі кабінету, – каже масажистка.

Візити до пані Віри розплановані на кілька днів уперед. Буває, клієнти просять записати їх на масаж після 17-ої або у вихідні, тоді регулює графік та проводить сеанси так, щоб було зручно кожному. Також є випадки, коли вона виїжджає до клієнток, якщо ті через певні обставини не можуть прийти до масажного кабінету. А якщо матусі приходять з дітками, то їх завжди знайдеться чим забавити. 

Під час знайомства з новим клієнтом масажистка цікавиться деякими фактами з його біографії, звичками, станом здоров’я, способом життя. На основі цієї інформації складає курс масажу, щоб за короткий термін досягти очікуваних результатів і дотриматися головного правила «не нашкодь», що дуже важливо для пані Віри.

Як розповідає масажистка, найпопулярнішими серед жінок є комплекси масажів, що допомагають корегувати фігуру. Ефективними є ліпо-моделюючий, антицелюлітний, медовий, лімфоденажний, апаратний вакуумний масажі, RF-ліфтинг. Часто їх фахівчиня комбінує, адже правильно підібраний  індивідуальний курс із понад восьми сеансів допомагає зробити фігуру більш стрункою, а тіло підтягнутим і красивим. А мінус кілька сантиметрів у талії чи стегнах – це цілком реальний результат. Одна з клієнток пройшла курс із понад десяти масажів і завдяки  правильно підібраній методиці об’єм її стегон зменшився на 14 сантиметрів. Як розповідає Віра, часто причиною зайвих сантиметрів є застій лімфи. Особливо це спостерігається у людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, мають проблеми з серцево-судинною системою, захворювання печінки, нирок, щитоподібної залози, або гормональні збої чи перенесений стрес.

– Я працюю на результат. Якщо його вдається досягти через вісім сеансів, то повідомляю клієнту про закінчення курсу. Через певний період можна буде його знову пройти. Завжди акцентую, що на стан організму, тіла і шкіри впливає багато факторів і, аби результат був довготривалим, потрібно докласти певних зусиль – відмовитися від їжі після дев’ятнадцятої години, споживати продукти часто і малими порціями, займатися спортом і домашнім доглядом (робити масаж з допомогою скребка гуаша – цієї техніки я залюбки навчу). Серед моїх клієнток є такі, хто проходить курс «корегувального» масажу раз на пів року чи раз на рік.

Звертаються до пані Віри й молоді матусі, які після пологів хочуть позбутися зайвої ваги та повернути пружність тіла. Вона наголошує, що ті, хто народжував методом кесаревого розтину, перед візитом до масажиста обов’язково мають проконсультуватися з лікарем, а мами, які годують малюка груддю, можуть пройти лише курс легкого традиційного масажу для розслаблення.

Робить Віра Ващук також класичний лікувальний масаж, коли потрібно прогріти та «пропрацювати» защемлений м’яз чи усунути  больові відчуття спричинені протягами.  Масаж обличчя – теж одна з досить популярних послуг. Його роблять як окрему процедуру, або ж у комплексі з масажем тіла.

– Був випадок, коли я сама запропонувала клієнтці зробити масаж лиця, адже бачила, що таким чином можна усунути набряк та поліпшити стан шкіри. Хоч жінка вагалася, та погодилася і вранці наступного дня подзвонила подякувати за чудовий ефект. Насправді не усі знають, наскільки колосальні зміни може провокувати масаж. Відвідування масажиста може суттєво відтермінувати візит до косметолога, а якщо почати робити масажі у 20-25 років, то вдасться зберегти молодість і красу на довгі роки, – каже Віра.

Серед різноманітних технік масажу чільне місце посідає RF-ліфтинг, адже він омолоджує шкіру та повертає їй тонус. Використовується як на тілі, так і на обличчі.

Вибагливі клієнти будуть задоволені від екзотичного тайського масажу, який передбачає натиснення, розтягування і скручування, чинить дію на суглоби. І все це у неповторній атмосфері, яка дозволяє розслабитися та насолодитися процесом. Також пропонує охочим спробувати кілька найкращих східних технік, які становлять комплекс «Магія Сходу». Такий масаж корисний для тіла, приносить позитивні емоції та відчуття легкості й задоволення.

Пані Віра й сама залюбки проходить курси масажу – довіряє своє тіло колезі-масажистці, а також їздить на сеанси до Львова. Та є в неї й улюблена особиста масажистка – п’ятирічна донечка Єва, яка у всьому наслідує матусю, і часто пропонує їй зробити масаж спини, а ще – обличчя – щоб завжди була красивою.  

Валентина ТИНЕНСЬКА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

8 + два =