На головну Новини Служба підтримки жертв домашнього насильства запрацює у Зимному

Служба підтримки жертв домашнього насильства запрацює у Зимному

16

Ця громада одна з чотирьох на Волині виграла цей конкурс

Уряд затвердив порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.  За таку субвенцію у 274,2 мільйонів  гривень плануються  ремонти і реконструкціі відровідних приміщень,  укомплектувати їх меблями, обладнанням ,  створення 28 притулків, 39 денних центрів, 58 консультативних служб для підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, і 40 мобільних бригад, придбання  40 автомобілів  у країні.

- реклама -

Однією з чотирьох громад Волині, яка виграла конкурс Мінсоцполітики на облаштування  такого  соціального об’єкту, стала Зимнівська, де і буде  створена  служба підтримки жертв домашнього насильства.  Досі жодного такого центру в області не було.

Як розповів голова громади В’ячеслав Католик,  чотири  мільйони гривень з держбюджету спрямують на облаштування центру, що розташують у приміщенні шкільної хати вчителя в селі Зимне, де вже 20 років ніхто не проживає.

«Наш спеціаліст Віра Мудрик стежила за подіями, подала заявку на конкурс Мінсоцполітики і ми пройшли відбір. А потреба в облаштуванні центру підтримки жертв домашнього насильства в громаді є. Осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах, раніше возили у притулок в Луцьку. Тому зрозуміли, що такий об’єкт повинен бути у нас. Він передбачає тимчасове утриманні одночасно шести  громадян, у тому числі дитини. А це три жіночих місць і стільки ж чоловічих», – розповів голова громади.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

15 + 19 =