На головну Анонси “СМАКОВИЦЯ” ЗАПРОШУЄ ЮНИХ КУЛІНАРІВ

“СМАКОВИЦЯ” ЗАПРОШУЄ ЮНИХ КУЛІНАРІВ

177

15 вересня у місті уже вчетверте відбудеться гастрономічний фестиваль, до  якого нині  активно  ведеться підготовка.  На нім обіцяють гастрономічні майстер-класи,  смачні частування,  ярмарок хенд-мейд,  розваги, конкурси, призи.

Серед іншого, запрошують взяти участь у конкурсі «Юний кулінар» тих, кому від 6 до 16 років і хто любиш готувати. Заявки на участь приймаються до 10 вересня.

- реклама -

Для реєстрації потрібно надіслати на email: kultvolodymyrrada@gmail.com (деталі за телефоном 0633932844) таку інформацію: прізвище та ім’я юного кулінара, його вік,  мобільний телефон (можна батьків), місце проживання; рецепт конкурсної страви, з детальним описом приготування; доброякісні фото етапів приготування  або  коротке на 1,5-3 хвилини відео про це.

Організатори просять розбірливо і докладно вказувати складники та описувати спосіб приготування страв, чітко подавати одиниці вимірювання інгредієнтів. Оцінюватимуться: вміння готувати, використовувати різне кухонне начиння, оригінальність рецепту, презентація та сервірування.

А також звертаються до батьків, аби ті дали можливість  показати себе дітям, повірили у їхні сили і талант.

Юні кулінари будуть мати змогу презентувати свої страви на четвертому гастрономічному фестивалі, де їх оцінить професійне журі.

На учасників чекає майстер-клас від  володара гран-прі «Юний кулінар» Адама Бурбури та сюрпризи від організаторів фестивалю

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × 5 =