На головну Новини Соки, варення, гриби, мед – у фірмовому магазині «Лісовичок»

Соки, варення, гриби, мед – у фірмовому магазині «Лісовичок»

621

Перший на Володимирщині магазин, де продається консервація дарів лісу та заморожена продукція, відкрився нещодавно на території рекреаційного пункту «Лісовичок», що поблизу села Житані Зимнівської громади.

Ні для кого не секрет, що державні лісомисливські підприємства на Волині виготовляють та реалізують унікальну лінію харчової продукції, що вирощена у наших лісах та перероблена у консервних цехах ЛМГ.  В області облаштовано кілька торгових точок, де продаються дари лісу, а нещодавно магазин «Лісовичок» запрацював й поблизу Володимира-Волинського – в оновленій однойменній зоні відпочинку.

- реклама -

Дерев’яні прилавки невеличкого торгового залу наповнені продукцією волинських консервних цехів – Маневицького, Колківського, Ківерцівського, Цуманського. Тут впродовж року можна придбати березовий сік, лікувально-профілактична дія якого на організм відома кожному. У наявності такий  напій  із цукром, з лимоном, березово-яблучний. Продається  він у скляних літрових та трилітрових банках, а його вартість – від 40 гривень.

Також у магазині реалізовують яблучний сік, його ціна становить 40 та 75 гривень за літрову і трилітрову банку відповідно. У широкому асортименті протерті з цукром лісові ягоди (чорниця, чорноплідна горобина, ожина, журавлина, брусниця). Вони – у скляній тарі по 0,314 літра і коштують від 35 до 65 гривень за банку. Також  тут можна придбати варення чорниці за ціною 55 гривень за банку (0,37 літра).

Асортимент лісової продукції буде неповним, якщо у переліку товарів не значитиметься смачний натуральний ароматний лісовий мед, який має унікальні лікарські властивості та чудові смакові якості.Коштує цей солодкий продукт 95 гривень за 370 мілілітра. Плодоовочеві консерви виготовляють із натуральної сировини, без хімічних добавок, консервантів і барвників.

Серед товарів, що реалізовуються у «Лісовичку» чимало заморожених ягід і грибів. Малина, журавлина, горобина – коштують від 50 гривень за кілограм. Білі гриби і лисички цінять по 250, а польські – 100 гривень за кілограм.

Також у магазині можна придбати м’ясопродукти диких звірів: дикого кабана (гомілка, ребро, лопатка, корейка, стегно, шия, рулька, м’ясо на фарш) і козулі (шинка, каре). Отож, якщо ви хочете розширити палітру смакових відчуттів і приготувати щось особливе, то вам варто завітати у «Лісовичок».

У торговому закладі також продається вугілля деревне, рубані дрова у сітках, а для тих, хто любить відвідувати баню, заготовлені дубові віники та спеціальні капелюхи.  

Придбати продукцію волинських лісівників можна і через інтернет-магазин lisovychok.com.ua. Там подана вичерпна інформація про асортимент товарів, ціни, способи та умови замовлення продукції, можливі варіанти доставки та оплати.

Валентина ТИНЕНСЬКА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шість + 5 =