На головну Новини Сортувати сміття будуть і в Чесному Хресті

Сортувати сміття будуть і в Чесному Хресті

103

У  селі Чесний Хрест жителі теж вчаться сортувати сміття. Біля автобусної зупинки з ініціативи ГО «Нова ідеї» та її очільника Ярослава Кондисюка, нещодавно встановили два металевих контейнери для пластику та скла. Власноруч виготовив контейнери мешканець цього села Сергій Глова. 

Відкриття планувалось на День землі, що припадає на 20 березня, проте через карантин контейнери встановили без урочистостей. Натомість місцеві мешканці дізнаються інформацію про необхідність сортування сміття зі спеціальних листівок.

- реклама -

«Сортувати сміття потрібно навіть у маленькому селі», – зазначає Ярослав Кондисюк. Тому він вирішив розпочати встановлювати такі контейнери зі свого рідного села, де, власне, і зареєстрована його громадська організація. Жителі Чесного Хреста добре сприйняли цю ідею і уже почали наповнювати контейнери.

Зібрані скло та пластик поки буде купувати підприємець з Турійська, з яким домовився Ярослав Кондисюк, а в подальшому, можливо, відправлятимуть сміття до Луцька разом із усією Зимнівською громадою, де зараз також встановлюють контейнери.

Вартість одного саморобного контейнера, який виготовлено дуже якісно та добротно, 2100 гривень. Місткість – 1,2 кубічного метра. Спонсорську допомогу на виготовлення контейнерів надав колишній нардеп від ВО «Батьківщина» Віктор Олійник. У ГО «Нова ідея» наголошують, що це неодноразова акція, тому готові допомагати із виготовленням контейнерів і іншим селам громад Володимирщини. Наразі до громадської організації із такою пропозицією уже звернулась молодіжна рада Устилуга.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шістьнадцять − дванадцять =