Новини

Сотню пошкоджених осель в Гостомелі не відновили через привласнення будматеріалів чиновником

Комунальна сфера
400 переглядів

100 пошкоджених осель в Гостомельській громаді лишаються не відновленими, зокрема тому, що ексначальник Гостомельської ВА привласнив будматеріалів на 11 млн грн.

Про це повідомила голова Державної аудиторської служби України Алла Басалаєва.

“Колишній начальник Гостомельської військової адміністрації, отримавши від Київської обласної адміністрації будівельні матеріали на суму майже 11 млн грн, просто їх привласнив”, – зазначили в ДАСУ за результатами ревізії Гостомельської селищної військової адміністрації за період 2022 та 2023 років.

Крім того, у Гостомелі встановлено факти, які свідчать про порушення та зловживання у процесі відновлення пошкодженого бойовими діями майна.

“Сума порушень, виявлених під час ревізії Гостомельської селищної військової адміністрації за період 2022 та 2023 років, сягає понад 21 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

“Це лише кілька епізодів з того, що виявили аудитори під час ревізії використання бюджетних коштів, виділених на відновлення. На жаль, зафіксовано понад 100 випадків не виконання робіт з відновлення житла мешканців Гостомельської громади”, – розповіла Басалаєва.

Коментарі
Теги: війна, Гостомель
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up